Torrenti

Ir dažādi torrentu trakeri kuri var specializēties dažādās jomās. Parasti, vienā portālā var atrast teju visu, bet reizēm nākas ilgāk pameklēt, lai atrastu tieši to, ko meklējam.

Filebase Dažādi torrenti
Inperil Dažādi torrenti
Fano Dažādi torrenti, arī latviešu valodā
Quantrip Torrenti tikai latviešu valodā un Latviešu subtitriem
8Club Torrenti, arī torrenti latviešu valodā
Anime Anime tēmai veltīti torrenti dažādās valodās
Torrenti Torrenti bez reģistrēšanās, arī latviešu valodā

Filebase Movies, music, games, Tv shows
Inperil Movies, music, games, Tv shows
Shadow Movies, music, games, Tv shows
Quantrip Movies, music, games, Tv shows
Torrenti Movies, music, games, Tv shows

Torrenti mums piedāvā lejupielādēt un dalīties ar teju visa veida failiem un programmām un darīt to jebkurā laikā un vietā. Mēs varam lejupielādēt gan video gan mūzikas failus, spēles un programmas, audio grāmatas un daudz cita ļoti ērti, ja vien mums ir piekļuve internetam un datoram. Lai arī ir daudz plusi šādas platformas pastāvēšanai, mums ir jājautā vai šāda rīcība ir likumīga un mēs nenokļūsim problēmās, ja lejupielādēsim ko aizsargātu ar autortiesībām.

Pēc savas būtības, torrenti nav nelikumīgi. Mēs neko nezogam, nedarām neko sliktu, ja dalāmies ar failiem kas mums ir pieejami un darām to no brīvas gribas. Tajā pašā laikā, izplatot materiālu kas ir kāda cita īpašums vai ir aizsargāts ar autortiesībām, mēs pārkāpjam likumu. Īpaši tas attiecas uz autortiesībām, ja mēs dalāmies ar mūziku, mēs ļaujam citiem to iegūt nemaksājot par to, kas nozīmē ka autors nesaņem samaksu par darbu ko ir radījis. Tas pats attiecas uz filmām, spēlēm un programmām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *