Bremžu detaļas

„Union parts“ (AD) (Eiropas Savienība)
Rūpnīca Polijā izveidota 1992. gadā. Uzņēmuma ražošanas process atbilst ISO 9001:2000 standartam. Tiek pārbaudīts ikviens izgatavotais disks, un tas garantē augstu kvalitāti. Šis ražotājs ir OEM Chevrolet Lanos automašīnu rūpnīcas disku piegādātājs.
„Samko“ (Itālija)
1977. gadā Pjačenzas reģionā tika atvērta bremžu un sajūga hidraulikas detaļu rūpnīca. Prezidenta Lučāno Ariči vadība un investīcijas ražošanas procesos kā arī iekārtās ilga dažus gadus, līdz SAMKO kļuva par kvalitātes un inovāciju līderi.
„Swag“ (Vācija)
Ražo disku un trumuļbremžu uzlikas, montāžas remonta komplektus, nodiluma indikatorus, diskus, trumuļus, riteņu cilindrīšus, bremžu un sajūga cilindrus, spiediena regulatorus, bremžu šļaukas.
„Carrab“ (Zviedrija)
Zviedrijā esošā rūpnīca ražo produktus visām automašīnām, kas tiek ražotas Eiropā un Japānā. Viņu produkciju labi pazīst Lielbritānijā, Dānijā, Somijā un Vācijā.
„Budweg Caliper A/S“ (Dānija)
Budweg Caliper A/S ražo augstākās kvalitātes bremžu suportus. Budweg ir Eiropā plašākais sortiments, kurā ir vairāk nekā 4000 atšķirīgu suportu Eiropas, Japānas un Korejas automašīnām. Kompānija pieder vienai dāņu ģimenei, un tā tika nodibināta jau 1978. gadā.
„Adriauto“ (Itālija)
Ražo augstas kvalitātes bremžu šļūtenītes, kuras tiek pārdotas par nelielu cenu. Kopš 2001. gada ražošanas procesu vadība notiek saskaņā ar ISO 9001:2000 standartu. „Adriauto” jau vairāk nekā 25 gadus ražo elastīgus vadus automašīnām un rūpnieciskā transporta līdzekļiem.
„Ricambiflex“ (Itālija)
Uzņēmums darbojas, ražojot elastīgas novadīšanas līnijas automašīnu un transporta rūpniecībai. Sabiedrība automašīnu tirgum piegādā distances vadību, gaisa kontroli karburatoriem, akseleratora vadību, palaišanas kontroli, elastīgu sajūgu atlaišanas kontroli, lokanas šļūtenes hidrauliskajām bremzēm, rokas bremžu trosītes.
„Bosch“ (Vācija)
BOSCH projektē un ražo jaunās paaudzes bremžu sistēmas automašīnu rūpniecībai pasaules tīklā. BOSCH bremžu sistēmu pakalpojumi un produkcija ietver: trokšņa un vibrācijas samazināšanas produktus, jaunāko imitācijas modeļu integrāciju, hidrauliskās bremžu sistēmas, diska bremzes, rotorus, berzes vielas un tādas sistēmas kā ABS un ESP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *