Kā nomest svaru?

Liekais svars ir milzīga problēma visā pasaulē. Modernais dzīvesveids ir radījis ļoti auglīgu augsni cilvēku aptaukošanās veicināšanai. Tāpēc ka tā notiek, dauzi no mums izmisīgi meklē kādus burvju līdzekļus vai viltības kā ātrāk, ērtāk un vieglāk zaudēt svaru. Diemžēl tāda – vieglākā ceļa nav. Protams, ir iespējams doties pie plastiskā ķirurga, bet tas jau ir cits stāsts.

Recepte lai zaudētu svaru ir gaužām vienkārša, tas nenozīmē ka tai sekot ir vienkārši. Lai zaudētu svaru ir nepieciešams sportot un ir jāēd veselīgāk. Protams, tas kā tieši to darīt ir atkarīgs tikai no jums, ja vēlaties zaudēt 10 kg mēneša laikā, jums nāksies ļoti smagi strādāt un nav īstu garantiju ka tas izdosies. Lai patiešām zaudētu svaru, labākais ir šim procesam pieiet nevis ar mērķi zaudēt tik un tik kilogramus, bet gan sākt darboties ar mērķi vienkārši zaudēt svaru un dzīvot veselīgāk. Šādā veidā jūs neapstāsieties pie sasniegtā, bet turpināsiet dzīvot veselīgi un būsiet lieliskā formā.

Dažādi speciālisti piedāvā dažādus veidus kā zaudēt svaru un izvēle ir katra paša rokās. Vieni jums teiks ka ir jāēd tikai salāti, citi teiks ka ir jāskrien teju visu dienu, citi ka ir jācilā svari un tā tikai turpinās. Viens no izplatītākajiem veidiem ir doties rīta skrējienā vai pastaigā. Pusstundu skrienot vai nedaudz ilgāk staigājot, tukšā dūšā, ir iespējams gūt lieliskus rezultātus. Vienkārša pastaiga katru rītu veicina svara zaudēšanu un uzlabo veselību.

Protams, lai zaudētu svaru, jums ir jāpārskata sava diēta. Lai kādus treniņu jūs veiktu, bet ja atgriežoties mājās apsēžaties TV priekšā ar pudeli alus un čipsu paku, rezultāti būs jāgaida ļoti ilgi, ja tie vispār atnāks. Jums nav jāpāriet uz kādu ļoti specifisku diētu, arī ēdot kas jums garšo, bet ar mēru ir iespējams zaudēt svaru. Pieklājīgas maltītes noteiktos laikos un jums nav obligāti skaitīt kalorijas.

Protams, sporta zāle būs ļoti noderīga svara zaudēšanā, īpaši tad, ja jums palīdz profesionāls treneris, bet tas nav obligāti. Svara zaudēšanu ir iespējams veikt arī mājas apstākļos vai piemājas parkā. Ikdienas treniņi, pieklājīga diēta un vēlme zaudēt svaru ir viss kas ir nepieciešams.

Svarīgi ir arī izlemt vai jūs vēlaties vienkārši zaudēt svaru vai izveidot muskuļainu un spēcīgu ķermeni. Viens ir zaudēt svaru, bet muskuļu masas un formas izveide ir kas pavisam cits. Ja no “riepas” vēlaties izveidot “sešpaku”, nāksies pastrādāt. Mūsdienās tas ir ļoti svarīgi un daudzi savi pakļauj ļoti lielām mokām, jo vēlas novilkt kreklu un visiem parādīt savus muskuļus. Ja jūsu mērķis ir tas, tad jums ir jāsagatavojas arī psiholoģiski, jo nepietiek tikai ar formas izveidi, tā ir arī jāuztur.

Lai zaudētu svaru nav obligāti maksāt speciālistiem, viss kas ir nepieciešams mums jau ir. Gribasspēks, vēlme, apņemšanās. Bez šīm lietām nomest svaru vai pārveidot savu ķermeni ir teju neiespējami. Ēst zaļbarību cerībā ka vēderiņš pazudīs ir viena lieta, bet aktīvi strādāt, lai tas tiešām notieku ir kas pavisam cits. Ir viegli paļauties uz citu padomiem, bet sevi pilnveidot, lai jūs paši zinātu kas ir jādara un to darītu nedomājot ir kas pavisam cits. Taču tieši tas ir nepieciešams, jo pirmām kārtām svara zaudēšanai jums nāksies mainīt savus ieradumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *