Vēl viens veids, kā ieguldīt naudu

Lai cilvēks, strādājot labos uzņēmumos, kuri piedāvā ne vien visu nodokļu nomaksu, bet arī dalību pensiju fondos, veselības un dzīvības apdrošināšanu un līdzīgus labumus, sāktu papildus domāt par ienākumu palielināšanu, ir vajadzīga īpaša motivācija vai naudas „izjūta”. Un tā nebūt nav vēlme nodrošināt savu tuvāku un tālāku nākotni, bet ar naudu saistīts (labdabīgs) azarts un izaicinājums. Ja vēlme ir pietiekami noturīga, uzkrājumu veidošana var kļūt arī par mērķi un prioritāti.

Tie, kuri uzskata, ka naudas un zināšanu ir pietiekami, lai varētu tās ieguldīt, uzsākot nopietnu biznesu, uzpērkot kompāniju obligācijas vai piedaloties finanšu tirgos, var sekot, piemēram Rietumu Bankas ieteiktajam rīcības plānam. Proti, tiem, kuri domā, kā palielināt savus iekrājumus, Rietumu Bankas grupā ietilpstošais aktīvu pārvaldīšanas uzņēmums Rietumu Asset Management kopš 26. aprīļa piedāvā divus jaunus ieguldījumu piedāvājumus. Obligāciju portfelis Target Maturity Bonds ir paredzēts konservatīvākiem klientiem, jo tas  fiksē noteiktu ienesīgumu un ienākuma izmaksas laiku. Investīciju portfelis Industry 4.0 orientēts uz klientiem, kuri tuvāku un tālāku nākotni neatraujami saista ar tehnoloģisko revolūciju un inovatīvus uzņēmumus redz kā rītdienas ekonomikas balstus.Abi jaunie investīciju piedāvājumi turpina aktīvu pārvaldīšanas uzņēmuma tematisko ieguldījumu portfeļu sēriju.

Naudas ieguldīšana prasa gudrus un pārdomātus lēmumus. Ar naudas ieguldījumiem saistītu izzinošu informāciju var iegūt arī Swedbank un citās bankās, kurās Tev ir atvērts konts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *